U utakmici petog kola talijanske Serie A Juventus je doživio poraz na gostovanju kod Sassuola. U zanimljivoj utakmici na kraju je bilo 4:2 za domaćine.

Krenulo je idealno za Sassuolo koji je poveo u 12. minuti. Strijelac je nakon lijepe akcije bio
Armand Laurienté. Nije vodstvo dugo trajalo jer je devet minuta kasnije Matías Viña nes(p)retno poslao loptu u svoju mrežu.

Kako bi domaćini ipak otišli na predah s vodstvom pobrinuo se Domenico Berardi u 41. minuti. On se najbolje snašao u kaznenom prostoru Juventusa i zabio važan pogodak.

Juventus je ponovno izjednačio u 78. minuti. Nicolo Fagioli je pronašao Federica Chiesu koji nastavlja s dobrom formom ove sezone i vraća Juventus u igru.

Kada se činilo kako će Juventus krenuti po pobjedu, Sassuolo je zabio treći pogodak. Lijepu akciju dovršio je Andrea Pinamonti za delirij na domaćim tribinama.

Završi udarac došao je pred sami kraj utakmice Federico Gatti je na komičan način svladao svog vratara za konačnih 4:2. Kako biste dobili dojam o kakvoj se grešci radi pogledajte na gol OVDJE.

U prvoj utakmici dana Milan je golom Rafaela Leaa iz osme minute upisao važnu 1:0 pobjedu protiv Verone.