(VIDEO) Kreilach debitirao za novi klub golom u Kupu prvaka

Ovog tjedna je započela nova, 59. sezona CONCACAF Champions Cupa, odnosno Kupa prvaka Sjeverne i Srednje Amerike. Sinoć je u okviru tog natjecanja nastupio i jedan hrvatski nogometaš koji je bio i strijelac.

U dvoboju prve runde natjecanja su se sinoć u Kanadi susreli nogometaši domaćeg Vancouvera i meksičkog Tigresa, a utakmica je završila remijem od 1:1. Domaću momčad je u vodstvo u 32. minuti doveo Damir Kreilach koji je tako na najljepši način okrunio svoj službeni debi za novi klub.

Podsjećamo, Kreilach je poslije pet godina provedenih u Real Salt Lakeu prošle jeseni prešao u redove Vancouver Whitecapsa. Pogledajte njegov prvijenac za novi klub:

Njegov pogodak ipak nije bio dovoljan za pobjedu jer je legendarni Andre-Pierre Gignac u 88. minuti iz izravnog slobodnog udarca izjednačio na 1:1 te će tako Meksikanci u uzvrat koji se igra za tjedan dana ući s prednošću gola u gostima.