(VIDEO) Livaković upisao sjajnu obranu; Fenerbahče slavio preokretom

Fenerbahče je u 13. kolu turske Super lige slavio preokretom na domaćem terenu protiv Karagumruka rezultatom 2:1. Gosti su poveli u 39. minuti pogotkom Cana Keleşa, ali je u drugom dijelu Fenerbahče na pogon Dušana Tadića stigao do potpunog preokreta.

Srpski reprezentativac je u 48. minuti iz kaznenog udarca postigao izjednačujući pogodak, a samo minutu kasnije Dominik Livaković je sjajnom obranom sačuvao svoju mrežu i tako omogućio Tadiću da nastavi tamo gdje je stao te u 58. minuti zabije gol za pobjedu.

Livakovićevu obranu pogledajte OVDJE

Fenerbahče je tako prekinuo mini krizu rezultata gdje nisu slavili u tri utakmice zaredom. Livaković je branio cijeli susret za domaćina, a ovom pobjedom njegova ekipa se vratila na vrh tablice s 34 osvojena boda.