Nakon raznih kup natjecanja, Lionel Messi napokon je dočekao svoj debitantski nastup u MLS-u. U njemu je bio strijelac u 2:0 pobjedi svog Inter Miamija na gostovanju kod New York Red Bullsa.

Messi nije krenuo od prve minute, već je u susret ušao nakon sat vremena igre. Nije to omelo njegovu ekipu koja je povela u 37. minuti. Strijelac je bio Diego Gomez nakon asistencije mladog Noah Allena.

Messi je u igru ušao u 60. minuti, a pobjedu je potvrdio minutu prije kraja. Nakon fantastične akcije u kojoj je i sam sudjelovao Messi je dočekao asistenciju Benjamina Cremaschija i zabio za potvrdu pobjede svoje momčadi.

Inter Miami je do ove utakmice imao niz od čak 11 utakmica bez pobjede u prvenstvu. Unatoč ovom rezultatu pred Messijem i ostalima je lavovski posao ukoliko žele izboriti mjesto koje vodi u doigravanje.