(VIDEO) Mierez golom škaricama debitirao u Emiratima

Nakon male transfer trakavice koju smo ovog ljeta gledali u Osijeku oko njihove donedavne prve igračke vedete, Ramóna Miereza, Argentinac je ipak kompletirao svoj transfer i danas debitirao za Al-Jaziru, klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Al-Jazira je u sklopu osmine finala tamošnjeg kupa ugostila Al Bataeh, a Argentinac je odmah krenuo u prvoj postavi novog kluba. Već u 6. minuti sjajno je reagirao i nakon jedne loše reakcije gostujuće obrane po izvedenom korneru, predivnim škaricama poslao loptu u mrežu za 1:0.

Mierez je odigrao svih 90 minuta a njegova momčad je slavila 3:1 i tako izborila dobar rezultat pred uzvrat koji ih čeka 8. rujna. Podsjetnika radi, Mierez je ušao u sukob s čelništvom Osijeka kada je inzistirao na transferu, a uprava je na koncu popustila najboljem igraču kluba s obzirom da je Argentinac bio u zadnjoj godini ugovora. Osječani su na koncu zaradili tri milijuna eura za svoju udarnu iglu.