VIDEO Olmo sjajnim golom potvrdio pobjedu Španjolske

Gruzija je svoj put ipak završila u osmini finala Europskog prvenstva. Iako su poveli u 18. minuti, Španjolska je do kraja susreta okrenula susret i uvjerljivo slavila s 4:1.

Rodri je bio strijelac izjednačujućeg pogotka, drugi je bio djelo Fabiana Ruiza, treći Nice Williamsa, dok je pobjedu potvrdio Dani Olmo. Bivši Dinamov igrač ušao je u igru u 52. minuti umjesto Pedrija, da bi pola sata kasnije lijepo pogodio udarcem s distance.

Olmov sjajan gol pogledajte OVDJE

Bit će ovo zasigurno još jedan dodatan plus u potencijalnom transferu. Njegova otkupna klauzula iznosi 60 milijuna eura, a RB Leipzig bi mogao ostati bez Olma koji je na meti mnogih europskih klubova.

Španjolce sada u četvrtfinalu čeka domaćin Njemačka, a s obzirom na ono što su obje ekipe pokazale čeka nas odličan dvoboj.