VIDEO Pašalić asistent u visokoj pobjedi Atalante

U pretposljednjoj utakmici prvog kola Serie A, nogometaši Atalante su deklasirali Lecce na gostovanju na Via del Maru. Izabranici Gian Piera Gasperinija su slavili s visokih 4:0 te su trenutno vodeća momčad talijanskog prvenstva.

Junaci pobjede su bili nogometaši koji su po prvi put u svojim karijerama obukli dres momčadi iz Bergama u Serie A, Mateo Retegui i Marco Brescianini koji su postigli po dva gola. Obojica su zabila po jedan u svakom od poluvremena.

Vrlo dobrih 89 minuta je za Atalantu odigrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić koji je asistirao Brescianiniju za pogodak vrijedan konačnih 4:0. Taj gol možete pogledati OVDJE.

Za Pašalića je to bila 34. asistencija u 253. nastupu za Atalantu, a uz to je postigao i 53 pogotka.