(VIDEO) Pašaliću trebale samo dvije minute da namjesti gol u visokoj pobjedi Atalante

U sklopu 20. kola talijanske Serie A, Atalanta je ugostila Frosinone i uvjerljivo slavila rezultatom 5:0, a Mario Pašalić se upisao u rubriku asistenata.

Pitanje pobjednika je bilo praktički riješeno u 14. minuti susreta nakon što je Atalanta povela s 3:0 golovima Edersona, Teuna Koopmeinersa i Charlesa De Ketelaerea.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je u igru ušao u drugom poluvremenu, točnije tek u 81. minuti, a samo dvije minute kasnije je asistirao Davideu Zappacosti za 4:0. Njegovu asistenciju možete pogledati OVDJE.

Za “petardu” na utakmici i konačan rezultat se pobrinuo Emil Holm u 90. minuti susreta. Frosinone se nalazi u katastrofalnoj formi te im je ovo peti uzastopni poraz, a u posljednje dvije utakmice su primili čak devet golova. Prije četiri dana su od Juventusa u četvrtfinalu talijanskog Kupa primili četiri gola.