(VIDEO) Petar Musa zabio predivan gol petom

U sklopu 16. kola portugalske lige Benfica je na gostovanju s 3:0 svladala Aroucu. Treći pogodak za Benficu postigao je hrvatski reprezentativac Petar Musa.

Nakon što su joj dva gola poništena zbog zaleđa, Benfica je napokon povela u 39. minuti. Strijelac je bio Rafa Silva. Vodstvo je u drugoj minuti nastavka udvostručio Orkun Kökçü.

Musa je u igru ušao u 72. minuti, a u strijelce se upisao 13 minuta kasnije. Kökçü je ovoga puta bio u ulozi asistenta, a Musa je dočekao loptu u sredini i odlično petom zabio za 3:0. Njegov pogodak pogledajte OVDJE.

Musi je ovo peti pogodak ove sezone u 12 nastupa na što je nadodao i dvije asistencije. Za domaćine je 90 minuta odigrao bivši stoper Splita, Slaven Belupa i Rijeke Nino Galović.