(VIDEO) Pogledajte nevjerojatnu sebičnost Sterlinga zbog koje Chelsea nije poveo

U tijeku je posljednja utakmica 18. kola engleske Premier lige između Wolvesa i Chelseaja.

Chelsea je odigrao dobro prvo poluvrijeme, ali nisu uspjeli iskoristiti niti jednu priliku za vodstvo pa se na predah otišlo s 0:0.

Posebno je dobra bila prilika u 32. minuti. Tada je Raheem Sterling ukrao loptu obrani Wolvesa i sjurio se prema golu. Izašao je pred Joséa Sá, a s njim su kontru istrčali Cole Palmer i Nicholas Jackson.

Sterling je samo trebao dodati za gotovo sigurno vodstvo gostiju. No, Englez se odlučio za udarac kojeg je Sá uspio obraniti. Tako je nejverojatna sebičnost Sterlinga spriječila Chelsea da dođe do vodstva.

Kako je sebičnost Sterlinga izgledala pogledajte OVDJE.