(VIDEO) Prvijenac Lovre Majera za preokret Wolfsburga

Wolfsburg u devetom kolu njemačke Bundeslige gostuje kod Augsburga, a pogodak za vodstvo i potpuni preokret postigao je hrvatski reprezentativac Lovro Majer. U 17. minuti domaćin je poveo golom Phillipa Tietza, dok je za izjednačenje Wolfsburga strijelac bio Jonas Wind u 35. minuti.

Kada se činilo kako će se na odmor otići s neriješenim rezultatom dosuđen je jedanaesterac za goste, a Majer je u 45. minuti sigurno izveo kazneni udarac i doveo svoju ekipu do vodstva 2:1.

Majerov gol pogledajte OVDJE.

Ovo mu je prvi pogodak u devetom nastupu za Wolfsburg, a prethodno je u Bundesligi upisao jednu asistenciju protiv Union Berlina u četvrtom kolu. Ipak, Majerov gol nije previše pomogao njegovoj momčadi jer je Augsburg do kraja utakmice preokrenuo i slavio rezultatom 3:2.