VIDEO Sjajni Dani Olmo se treću utakmicu u nizu upisao u strijelce

U sklopu petog kola španjolske La Lige, Barcelona u katalonskom derbiju gostuje kod prošlosezonskog hita Girone. Barcelona je slavila 4:1, a treći pogodak za Barcu postigao je bivši igrač Dinama Dani Olmo.

Nakon pola sata bez previše događanja, Barcelona je blitzkriegom Laminea Yamala došla do prednosti od 2:0. Mladi Španjolac je zabijao u 30. i 37. minuti.

Potvrda pobjede došla je na samom početku drugog dijela. Olmo je dobio loptu te iz teške pozicije silovitim udarcem probio Paula Gazzanigu. Bivšem igraču Dinama to je treći gol u isto toliko nastupa od povratka u Barcelonu.

ODLIČAN POGODAK OLMA POGLEDAJTE OVDJE

Četvrti pogodak za Barcelonu postigao je Pedri u 64. minuti, dok je počasni gol domaćinima priuštio Christian Stuani. Spomenimo još da je Ferran Torres u 86. minuti zaradio izravni crveni karton.

Podsjetimo, Olmo se u Barcelonu vratio ovog ljeta nakon što su ga Katalonci RB Leipzigu platili 55 milijuna eura. Ako se po jutru dan poznaje, Olmo će isplatiti svaki cent svog transfera.