Warriorsi upisali još jedan poraz unatoč dobroj partiji Darija Šarića

Dario Šarić nas je, sada već standardno, navikao na vrlo dobre individualne predstave, ali njegovi Golden State Warriorsi u posljednje vrijeme ne briljiraju. Sinoć su ponovno izgubili, ovaj put od Memphis Grizzliesa rezultatom 116-107.

Šarić je na terenu proveo 24 minute i za to vrijeme postigao 13 poena, a k tome je dodao i sedam skoka, tri asistencije i jednu blokadu. Susret je bio poprilično izjednačen do zadnje četvrtine u kojoj je Memphis napravio razliku od deset poena i tako zaključio utakmicu slavljem.

Do pobjede su ih vodili Vince Williams Jr. s 24 poena i sedam skokova te GG Jackson koji je ubacio 23 uz šest skokova. U Šarićevoj momčadi prvo ime još jednom je bio Stephen Curry koji se zaustavio na 26 poena i osam asistencija, ali ni to na kraju nije bilo dovoljno ni za što više osim poraza.

Warriorsima je ovo bio četvrti poraz u posljednjih pet utakmica, a ukupno u sezoni su trenutno na omjeru od 18 pobjeda i 22 poraza što im je dovoljno za tek 12. mjesto Zapadne Konferencije.