West Ham i Brighton bez golova zaključili kolo

20. kolo engleske Premier lige zaključeno je susretom između West Hama i Brightona. Susret su obilježili ogromni problemi s kadrom kod obje ekipe koje su bile daleko od najjačih 11. Brighton je imao više šansi na susretu, ali je na kraju ostalo 0:0.

Najveću šansu u prvom dijelu propustio je Pascal Groß u 42. minuti. Njegov udarac glavom je odličnom refleksnom reakcijom obranio Alphonse Areola.

Nastavak je također prošao bez puno prilika. U 61. minuti Tomáš Souček je dočekao loptu u sredini i iz odlične pozicije puvao daleko od gola. Čeh je imao priliku na savršeni način obilježiti potpis novog ugovora, ali nije se najbolje snašao.

Uslijedio je ogroman pritisak Brightona koji je u potpunosti stisnuo West Ham. Redali su se promašaji gostiju, a najveći promašaj bio je onaj Jakuba Modera u 86. minuti.

Rezultat se nije mijenjao do kraja i na kraju ide po bod svakome. West Ham je ostao šesti s 34 boda, dok je Brighton ostao tri boda iza njih na sedmom mjestu.