Zadar novim porazom od Budućnosti ispao iz doigravanja ABA lige

U četvrtfinalnom susretu ABA Liga doigravanja u Krešinom su se domu sastali Zadar i Budućnost. Nakon što je Budućnost pobijedila na domaćem parketu 100:69, danas su novom pobjedom osigurali plasman u polufinale rezultatom 80:73

U prvom poluvremenu niti jedna momčad se nije uspjela odvojiti. Prva četvrtina je završila s košem prednosti za goste iako su Zadrani većinu vremena bili u vodstvu. Sličnu situaciju gledali smo i u drugoj četvrtini koja je zaključena sa šest bodova prednosti Budućnosti.

U drugom poluvremenu je Budućnost rutinski došla do pobjede. Iako je na trenutke Zadar dolazio blizu, pobjeda gostiju niti u jednom trenutku nije dolazila u pitanje..

Četvrta četvrtina je označila kraj za Zadar u ovosezonskom izdanju ABA Lige. Gosti su se odvojili dobrom igrom i završili susret sa sedam koševa prednosti. Kod Zadra je najefikasniji bio Arijan Lakić sa 17 koševa, a kod Budućnosti Yoan Makoundou s 19 koševa.