Zagreb sjajnom utakmicom pred domaćim navijačima razbio Aalborg

U razočaravajuće praznoj Areni, Zagreb je s 31:23 svladao moćni Aalborg. Nakon prošlotjednog poraza u Poljskoj od Kielcea, rukometaši Zagreba su ovim nastupom pokazali da ne planiraju biti samo prolaznici u najelitnijem klupsokm natjecanju.

Zagrebaši su sjajno krenuli u susret i već nakon osam i pol minuta vodili 5:2. Tu prednost su održavali kroz cijelo prvo poluvrijeme da bi sa zvukom sirene Luka Lovre Klarica zabio za četiri razlike (13:9) na predahu.

U drugom dijelu se igralo gol za gol sve do desetak minuta prije kraja. Tada Aalborg kreće s igrom 7 na 6, a rukometaši Zagreba to koriste. S tri uzastopna pogotka odlaze na sedam golova prednosti (25:18) i rješavaju pitanje pobjednika.

Najbolji u redovima Zagreba bili su Klarica sa sedam te Timur Dibirov i Filip Glavaš sa šest golova. Treba spomenuti i još jednu odličnu predstavu vratara Mateja Mandića koji je skupio čak 13 obrana. U idućem kolu Zagreb putuje u Norvešku gdje ga čeka susret s Kolstadom.