Zagreb skupo prodao kožu PSG-u

Nakon teškog domaćeg poraza od Kiela, Zagrebu je u Ligi prvaka uslijedilo teško gostovanje kod PSG-a. Danas je Zagreb pružio puno bolju predstavu, ali su unatoč tome potpisali poraz 35:31.

Zagrebaši nisu dopustili PSG-u da rano pobjegne na veliko vodstvo kao Kielu te su cijelo vrijeme igrali gol za gol. Na početku susreta je sjajno branio Matej Mandić koji je brzo skupio šest obrana, dok je napad predvodio Yoel Cuni Morales koji je zabio četiri od prvih osam golova Zagreba.

Najveću seriju PSG je napravio kada su od zaostatka 14:15 s tri gola u nizu došli do 17:15. S tom razlikom se i otišlo na predah te je nakon prvih 30 minuta na semaforu stajalo 18:16.

Kroz cijeli drugi dio igralo se gol za gol. PSG je rutinski održavao Zagreb na 2-3 gola razlike. Tako se u zadnjih pet minuta ušlo s rezultatom 33:31.

Nije uspio Zagreb doći do čuda i završilo je 35:31. Najbolji kod PSG-a bio je Kamil Syprzak s osam golova, dok je u redovima Zagreba Morales zabio sedam golova.