Zoran Zekić sa Sarajevom upisao četvrtu pobjedu u četiri utakmice

Sarajevo je nastavilo sa savršenim ulaskom u novu sezonu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Momčad koju od ovog ljeta vodi bivši trener Osijeka i Slaven Belupa, Zoran Zekić je na domaćem terenu s 2:0 svladali Radnik iz Bijeljine.

Već u desetoj minuti, Sarajevo je došlo do vodstva golom donedavnog igrača Lokomotive Vladana Bubanje. Aleksandar Đorđević je slobodnim udarcem pronašao usamljenog Bubanju koji je zakucao loptu u mrežu.

Bordo tim je krenuo u potragu za drugim pogotkom kojim bi uveo utakmicu u mirnije vode. No, do njega nisu stigli sve do 92. minute. Aldin Turkeš je zabio na asistenciju donedavnog igrača Zrinski Osječkog 1664 Brune Unušića.

Nakon neočekivanog otkaza u Osijeku, Zekić radi sjajan posao sa Sarajevom s kojim je na vrhu tablice. Ona trenutno nije kompletna jer su Zrinski i Borac svoje prvenstvene utakmice odgađali zbog europskih obaveza. Unatoč tome, treba skinuti kapu momčadi Sarajeva koja nije mogla bolje krenuti u sezonu.