Zrinjski u sudačkoj nadoknadi preokrenuo Željezničar

Samo tri dana nakon velikog preokreta i senzacionalne pobjede nad AZ Alkmaarom u Konferencijskoj ligi, nogometaši Zrinjskog su večeras stigli do nove pobjede nakon preokreta. Iako su nakon prvih 45 minuta gubili od Željezničara, ”Plemići” su u konačnici slavili s 2:1.

Gosti iz Sarajeva su poveli golom glavom Irfana Jašarevića u 30. minuti te su tu prednost držali do 79. minute u kojoj Slobodan Jakovljević na sličan način, istim dijelom tijela, posprema loptu u mrežu za 1:1. Nastavio je Zrinjski napadati i nakon tog pogotka, a to ih je nagradilo u 92. minuti u kojoj Nemanja Bilbija upošljava Petra Mišića, a ovaj neometan s nekih pet metara snažno poentira za konačnih i zasluženih 2:1.

Ovom pobjedom je Zrinjski prekinuo mini-niz od dva uzastopna prvenstvena poraza pa nakon pet odigranih utakmica ima devet bodova. Dodajmo da je u drugoj utakmici dana Posušje s 2:0 svladalo Zvijezdu na gostovanju.