Zrinjski utrpao sedam golova Igmanu i osamostalio se na vrhu tablice

U posljednoj utakmici desetog kola WWin Lige BiH, Zrinjski je s uvjerljivih 7:1 svladao Igman iz Konjica. Time su se osamostalili na vrhu tablice s tri boda više od Borca iz Banje Luke.

Nije tako izgledalo kada je Igman u desetoj minuti poveo golom Mirsada Ramića. No, za goste je sve u krivom smjeru otišlo kada je sredinom poluvremena Almir Bekić u četiri minute zaradio dva žuta kartona.

Zrinjski je igrača više iskoristio u 32. minuti kada se u strijelce upisao bivši igrač Dinama Fran Topić. S tim rezultatom se otišlo i na predah, nakon čega je uslijedio potpuni raspad gostiju.

Mostarci su u drugom dijelu zabili čak šest golova i tako do kraja razbili protivnika. Dva gola u dvije minute dali su u 51. i 53. minuti Marijan Ćavar, odnosno Tomislav Kiš.

Do kraja susreta zabijali su Nardin Mulahusejnović, Mario Ćuže, Matija Malekinušić te je svoj drugi pogodak dodao Kiš. Zrinjskom je ovo druga najveća pobjeda u ligi. U sezoni 2000/2001 su sa 7:0 svladali Ljubuški.